Ubezpieczenie WOJAŻER

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: do 5 dni (najczęściej 24h)
Cena: 4,65 zł 4.65
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

UWAGA! zakup jednej sztuki produktu oznacza zakup ubezpieczenia na jeden dzień. W przypadku zakupu ubezpieczenia na 10 dni, należy wykupić 10 szt. produktu. 

Wyjeżdżając za granicę, warto pomyśleć o ubezpieczeniu, które pomoże podróżować bezpiecznie i spokojnie. By zaspokoić te właśnie podstawowe potrzeby, przygotowaliśmy ofertę Wojażer. W atrakcyjnej cenie można gwarantować rozwiązanie problemów, które podczas przygód za granicą mogą się pojawić. W kwocie 4,65 zł za dzień (jeden dzień równoznaczny jest z zakupem 1 sztuki produktu): ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu, opieka medyczna w każdym miejscu i pakiet assistance. 

Wykup ubezpieczenia najpoźniej 4 dni przed planowanym wyjazdem - przy odbiorze osobistym, w razie przesyłki czas oczekiwania wydłuża się o czas transportu przez Pocztę.

Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem ubezpieczenia. 

REGULAMIN UBEZPIECZENIA 

 


 

 

WARUNKI UBEZPIECZENIA

 


  

KLAUZULA INFORMACYJNA 

AKME Kancelaria Brokerska, realizując obowiązek informacyjny wynikający z wchodzących w życie w dniu 25.05.2018 r. przepisów Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”), prosi o zapoznanie się z informacjami na temat celów i zasad przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez AKME Kancelaria Brokerska.

1. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest AKME Kancelaria Brokerska z siedzibą we Wrocławiu. 

2. Przysługuje Pani/Panu prawo wglądu, zmiany lub usunięcia danych z naszego rejestru składając odpowiedni wniosek pisemnie. Dane do kontaktu: 

- wysyłając e-mail na adres akme-kancelaria@akme-kancelaria.pl 

- dzwoniąc pod numer 71 3323412 (opłata wg stawek operatora), 

- pisząc na adres naszej siedziby. 

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy na podstawie niezbędności przetwarzania do prowadzenia zleconej obsługi brokerskiej w zakresie poszukiwania i przedstawiania warunków ubezpieczeń oraz doprowadzenia do zawarcia umowy ubezpieczenia wraz z jej obsługą w zakresie niezbędnych czynności w procesie ubezpieczeniowym. 

4. Państwa podstawowe dane będą udostępnione tylko tym podmiotom, które są niezbędne w realizacji zlecenia prowadzenia brokerskiej obsługi ubezpieczeniowej. 

5. Jako Administrator dokładamy wszelkich możliwych starań, aby zapewnić wszelkie środki technicznej, fizycznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

 

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl